Anmälan beagle cup 2022

Välkommen till Beagle-cup i Torntorp 27 augusti 2022 !

Lördag f.m. öppen klass spår ordinarie
em/kväll. inofficiellt eftersöksliknande spår.

OBS! Betala inget förrän ni fått bekräftat att ni kommit med OBS !

Hundens uppgifter.

Föräldrarnas uppgifter.

Ägarens uppgifter.

Som medlem i Värmland-Dals Beagleklubb har du alltid rätt att få ett utdrag ur medlemsregistret och kan på så sätt enkelt se vilka uppgifter föreningen har registrerat. Du får även ta del av denna policy och du kommer även få information om hur du kan kontakta oss om du har frågor eller behöver lämna en begäran eller förfrågan som rör dina personuppgifter och/eller rättigheter.

Föreningens utgångspunkt är att inte lämna ut dina personuppgifter till tredje part om du inte har samtyckt till det eller om det inte är nödvändigt för att uppfylla föreningens förpliktelser enligt lag eller avtal. I de fall vi lämnar ut personuppgifter till tredje part görs detta enligt i avtal upprättade riktlinjer, vilka säkerställer att personuppgifterna behandlas på ett betryggande sätt.

Föreningen Värmland-Dals Beagleklubb är personuppgiftsansvarig, vilket innebär att föreningen ansvarar för hur dina personuppgifter behandlas och att dina rättigheter tas tillvara.

%d bloggare gillar detta: